Webcix Ajans Web Tasarım E Ticaret Reklam Çözümleri

Instagram Reklamları

İnstagram Sponsorlu Reklamları

İnstagram günümüzde bir çok insanın her gün saatlerini geçirdiği ve diğer insanlarla etkileşim içinde olduğu bir sosyal medya platformudur. İnstagram sponsorlu reklamları facebook reklamları ile birlikte yayınlanabilen reklamlardır. Yani instagramda reklam vermek isteyen bir işletme facebook üzerinden reklam oluşturarak reklamını hem facebookta hem de instagramda yayına açmak zorundadır. İnstagram reklam verme hizmetini facebook ile ortak olarak yürütmektedir. Dolayısıyla yalnızca instagram üzerinden reklam verilemez. İnstagram kullanıcı kitlesi itibari ile az da olsa facebooktan ayrılmaktadır.

Yalnızca resim ve kısa video paylaştığınız bir platform olduğu için kadınların ağırlıkta olduğu ya da daha doğru bir ifade ile kadınların daha etkili kullandığı bir mecradır. Bu özelliği ile hedef kitlesi kadınlar olan veya kadınlara yönelik işletmeler insatgram reklamlarını tercih etmektedirler. Ancak bu erkeklerin olmadığı ya da kullanmadığı bir platform olduğu anlamına gelmez. Biz burada çoğunluktan bahsediyoruz. İnstagram reklamlarını tabiki bütün işletmeler kullanmakta ve hem erkeklere hem kadınlara yönelik binlerce reklam verilmektedir. 

Webcix Ajans olarak biz işletmelere instagramda reklam vermelerinde yardımcı olmaktayız. Özellikle kadınlara hitap eden işletmeler için instagram reklamları en etkili reklam yöntemi olduğu için bu tarz işletmelere kesinlikle instagramda reklam vermeleri gerektiğini tavsiye ediyoruz. Siz de instagramda reklamlarınızın bulunmasını ve yeni müşterilerle tanışarak işlerinizin artmasını isterseniz bizimle iletişime geçebilir ve kazancınızı artırabilirsiniz.


Örnek Resim

info@webcixajans.com

Mail 7x24 Destek

05340510354

Whatsapp 7x24 Destek

05340510354

Hafta içi 09:00-18:00